logo_bosch

Załącz skan lub zdjęcie dokumentów potwierdzających zakup nowej zmywarki Bosch (paragon lub faktura):

Opowiedz w kreatywny sposób, która funkcja zmywarki Bosch była dla Ciebie najważniejsza przy zakupie urządzenia i dlaczego?

0/800

* Oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem Konkursu, akceptuję go i zgadzam się na uczestnictwo w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie

Wyrażam dobrowolną zgodę na używanie przez BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. („BSH”) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, z których korzystam (np. telefonu, komputera) dla celów marketingu bezpośredniego, w tym w celu przesyłania mi przez BSH informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, włączając w to e-mail, w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 z późn. zm).

Informujemy, że Państwa dane osobowe podane podczas rejestracji w celu udziału w Konkursie/Akcji przetwarzane będą przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 183, 02-222 Warszawa („BSH”), w celu realizacji Konkursu/Akcji, w tym przeglądu skarg, do marketingu bezpośredniego towarów lub usług BSH, a także w celu zarządzania tą stroną internetową. Zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych osobom udostępniającym dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w zakresie związanym z udziałem w Konkursie/Akcji. Ponadto użytkownik ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

finish