Jakie środki czyszczące powinno się stosować
w zmywarce?

Odpowiednie środki czyszczące spowodują, że będziesz się cieszyć doskonałym efektem przy każdym uruchomieniu zmywarki. Właściwe stosowanie detergentów zadba o czystość urządzenia oraz zagwarantuje długą pracę zmywarki bez usterek.

Do osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania polecamy stosowanie tabletek lub kapsułek wielofunkcyjnych. Kapsułka Finish QUANTUM gwarantuje nie tylko olśniewający efekt zmywania, lecz również łatwą aplikację detergentu, ponieważ nie wymaga rozpakowywania. Jedna kapsułka zawiera w sobie aż trzy środki uwalniane podczas procesu zmywania – sól, detergent oraz nabłyszczacz. Jej inteligentna konstrukcja sprawia, że korzystanie ze zmywarki jest jeszcze łatwiejsze.

W jaki sposób uniknąć zacieków na naczyniach?

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje naczynia, np. szklanki lub kieliszki, będą idealnie czyste i gotowe do nakrycia – natychmiast po wyjęciu ze zmywarki – mamy na to skuteczny sposób. Stosowanie płynu nabłyszczającego lub tabletek wielofunkcyjnych sprawi, że umyte naczynia będą bardziej lśniące oraz wolne od zacieków.

Tak zachwycającego efektu nigdy nie osiągniesz, myjąc w zlewie! Idealnie czyste kieliszki będą zawsze na czas, ponieważ nabłyszczacz przyspiesza proces ich suszenia. Pamiętaj również o fukncji Ekstra Połysk. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby dodać Twoim naczyniom jeszcze więcej blasku! Dzięki tej funkcji Twoja porcelana i szkło odzyskają dawny blask i będą wyglądać jako nowe. Sekretem idealnie lśniących naczyń jest zoptymalizowany proces suszenia, aktywowany w funkcji Ekstra Połysk.

W jaki sposób utrzymywać czystość w zmywarce?

Tak jak regularnie dbamy o czystość zlewu kuchennego, w podobny sposób powinniśmy zatroszczyć się o naszą zmywarkę. Skutecznym środkiem w walce z kamieniem, tłustym osadem lub innymi zabrudzeniami, powstałymi w procesie pracy urządzenia, jest płyn do mycia zmywarki marki Finish. Wystarczy stosować go raz w miesiącu, aby zachować maksymalną czystość we wnętrzu urządzenia. Nie zapominajmy o regularnym czyszczeniu filtrów.