Po co mi zmywarka?

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto posiadać zmywarkę. Zanim powiesz „NIE”, weź głęboki oddech i przeczytaj, co możesz zyskać dzięki posiadaniu zmywarki w swoim domu.

– Najbardziej energooszczędna zmywarka zużywa w programie Eco tylko 6 litrów wody. Podczas zmywania ręcznego zużywa się średnio aż 94 litrów wody*. Prosta kalkulacja: zużywasz mniej, płacisz mniej!

– Zmywarka pobiera mniej energii do podgrzewania wody dzięki zastosowanym systemom hydraulicznym i wymiennikowi ciepła. Podgrzewanie wody podczas zmywania ręcznego jest droższe.

– Zmywarka podgrzewa wodę do temperatury nieosiągalnej przy zmywaniu ręcznym, dzięki czemu naczynia są zawsze dokładnie umyte.

– Podczas zmywania nie mamy bezpośredniej styczności z wodą, która wysusza skórę na dłoniach, nie wspominając już o detergentach. Ciesz się gładką skórą, dzięki Twojej zmywarce!

– Zmywarka automatycznie kontroluje czystość wody dzięki sensorom zabrudzenia wody.

– Zmywarka poradzi sobie z każdym zabrudzeniem i z każdym naczyniem! Dzięki programom niestandardowym i przemyślanym układom koszy, ułożysz w zmywarce sztućce, patelnie, kieliszki, ale także kubeczek dla Twojego dziecka.

– Zmywarka oszczędzi Twój czas dzięki programowi TurboSpeed20. Ten program idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, kiedy zależy nam na czasie, ale także podczas np. przyjęcia, gdy nagle zabraknie czystych naczyń. Goście nie będą musieli na Ciebie czekać, Ty jedynie wstawisz naczynia, całą resztę wykona zmywarka!

*Obliczenia dotyczące zużycia wody, energii i płynu do zmywania ręcznego bazują na badaniach Stamminger. Zużycie wody i energii przygotowane na podstawie modelu SMS69U88EU zmywarki Bosch. Obliczenia kosztów bazują na lokalnym koszcie zużycia wody i energii dostarczonym przez wiodącego dostawcę. Obliczenia kosztów detergentów bazują na danych Nielsen