W jaki sposób dopasować nową zmywarkę
do frontów w mojej kuchni?

Często planujemy zakup zmywarki do już istniejącej kuchni. Jeśli nie chcesz w niej niczego zmieniać, nie obawiaj się remontu lub dodatkowych kosztów. Zmywarki marki Bosch są wyposażone w system funkcjonalnych rozwiązań, które pomogą dopasować urządzenie do każdej kuchni.

Co zrobić, jeśli moje blaty znajdują się zbyt nisko?

Jeśli planujesz zakup zmywarki do swojej obecnej kuchni, w której masz już wszystko zaplanowane, ale okazało się, że obecne blaty kuchenne znajdują się zbyt nisko… nic straconego! Wszystkie modele zmywarek wolnostojących posiadają opcję zdejmowania górnego blatu. W ten sposób możesz dopasować zmywarkę do istniejącego blatu kuchennego. Pamiętaj także, że każda zmywarka posiada możliwość regulacji wysokości nóżek urządzenia. Wszystkie luki lub szpary pomiędzy frontem meblowym a panelem zmywarki możesz zamaskować, korzystając z dostępnych w sklepie on-line Bosch listew w 3 rozmiarach.

Zmywarki do zabudowy.

Marka Bosch oferuje świadczenie serwisowe polegające na montażu frontu zmywarki w zabudowie. W ramach tej usługi dokonuje się podłączenia urządzenia do instalacji wodnej i kanalizacyjnej, wstawienie zmywarki do zabudowy meblowej oraz montaż frontu. Po Twojej stronie leży przygotowanie frontu zmywarki według wymiarów odpowiadających do danego urządzenia, przygotowanie ujęcia wody w pobliżu zmywarki, przygotowanie odpływu wody.

Jeśli masz pytania związane z montażem lub dbaniem o odpowiednie funkcjonowanie zmywarek, pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się bezpośrednio do nas. Eksperci Bosch i Finish czekają na Twoje zapytania, które możesz przesyłać w zakładce Zapytaj Eksperta. Rozwiążemy każdy Twój problem!