logo_bosch

Masz pytanie do naszego Eksperta?

Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

finish

Maciej Fober

Poznaj Eksperta 
Możesz dodać zdjęcie, aby lepiej zobrazować zgłaszany problem:

Wyrażam dobrowolną zgodę na otrzymywanie od BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie Informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na podany przez ze mnie adres e-mail zgodnie z ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 z pózn. zm).

Informujemy, że Państwa dane osobowe podane podczas rejestracji w celu udziału w konkursie/Akcji przetwarzane będą przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Al. Jerozolimskie 183, 02-222 Warszawa ("BSH"), w celu realizacji konkursu/Akcji, w tym przeglądu skarg, do marketingu bezpośredniego towarów lub usług BSH, a także w celu zarządzania tą stroną internetową. Zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, osobom udostępniającym dane przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak niezbędne jest w zakresie związanym z udziałem w konkursie/Akcji. Ponadto, użytkownik ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

Odpowiedzi Ekspertów na Wasze pytania:

ekspert

Pan Arkadiusz: Witam, Czy wąż dopływowy do zmywarki (z tym szaroprzezroczystym "pudełkiem" aquastop jak mniemam) czy może być podłączone pod kątem do góry ? czy musi być pionow w dół ? U mnie obecnie inaczej się nie da i jest podłączone prawie w poziomie z lekkim nachyleniem do góry. Czy jest to duży problem? Czy mogą być jakieś problemy w przyszłości ?

Z informacji jakie posiadam system AquaStop powinien być montowany pionowo. Proszę o kontakt z działem technicznym czy montaż poziomy jest prawidłowy, tel: 22 57 27 711/712/714.

ekspert

Pani Agnieszka: Witam, Chciałabym się dowiedzieć gdzie jest produkowana zmywarka SPV40M20EU? Czy posiada ona dno metalowe?

Kraj pochodzenia: Niemcy, dno metalowe.

finish